Як боротись із підвищенням ціни на газ, як це зрoбили в Естонiї

Давайте зробимо ФЛЕШ-МОБ i небудемо всi (ВСЯ УКРАIНА, а нас багато) платити за листопад i грудень за газ, як це зрoбили в Естонii ( iм досi бояться пiднiмати за газ ).

Давайте об’еднаемось на теренах iнтернету всiм оголосимо, передамо один одному,повiдомимо бабусь , дiдусiв в яких немае соцiальних мереж! Ми це зможемо, внас вийде .

Хто за ? Зробимо це ?

НАС БАГАТО! – пишуть у мережі facebook 

Нагадаємо: Уряд майже на чверть підняв ціни на газ для населення

Як боротись із підвищенням ціни на газ?

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%.

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні Уряду, інформує “Українська Правда”.

З 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

За словами Гройсмана, це було непросте рішення і багато присутніх на засіданні Уряду не хотіли би бути на ньому присутніми, але є обставини, які слід враховувати.

“Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах”, – сказав Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов’язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році.

Гройсман додав, якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

“Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс”, – сказав Гройсман.

Очільник Уряду зазначив, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій – отримають її.

Перейти до панелі інструментів