Указ про воєнний стан на 30 днів опублікований в «Урядовому кур’єрі»

Опубліковано указ № 392, який вводить в дію рішення Ради національної безпеки України про воєнний стан з 14:00 26 листопада на 30 днів – до 14:00 26 грудня 2018 року.


Указ президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану на 30 днів опублікований в урядовій газеті.

Як пише «Слово і Дело», текст опублікований в «Урядовому кур’єрі».

Раніше віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що публікація в «Урядовому кур’єрі» є помилковою і 28 листопада буде надруковано вірний указ .

Також народний депутат України, керівник парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар анонсувала, що документ оприлюднять після обробки в юруправлінні.

Як повідомлялося, 26 листопада Верховна Рада затвердила указ президента про введення воєнного стану в ряді областей України на 30 днів . Дата введення військового стану не озвучувалася, але раніше зазначалося, що мова йде про введення воєнного стану з 09.00 28 листопада.

Пізніше секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов повідомив , що дата початку воєнного стану в постанові, за яку проголосувала Верховна Рада – 26 листопада 14:00.

Також стало відомо, що сьогодні Парубій підписав закон про введення воєнного стану і передав його президенту .

Перейти до панелі інструментів