ЗМІ: Москва хоче віддати Вашингтону Венесуелу в обмін на Україну

Видання jagiellonia.org повідомляє про закулісні переговори Дональда Трампа і Володимира Путіна на тему України і Венесуели.

Москва хоче віддати Вашингтону Венесуелу в обмін на Україну

Фото: PAP / EPA / G20 HANDOUT

Видання jagiellonia.org, посилаючись на аналітичний центр у Вашингтоні American Foreign Policy, повідомляє про закулісні переговори Дональда Трампа і Володимира Путіна на тему України і Венесуели. З опублікованого матеріалу випливає, що Москва хоче віддати Вашингтону Венесуелу в обмін на Україну.

Як повідомляє jagiellonia.org, в кінці травня експерт American Foreign Policy Стівен Бланк в статті на сторінках The Hill застеріг, що Кремль спробує переконати Білий дім, дати йому свободу дій в Україні, а натомість за це Росія не стане перешкоджати США в поваленні режиму Ніколаса Мадуро в Венесуелі.

Сайт jagiellonia.org зазначає, що останні події можуть говорити про зацікавленість президента США Дональда Трампа у співпраці з Москвою. На користь цього, зокрема, свідчать останні заяви з боку Москви про відмову Володимира Путіна продавати Ірану ракети С-400 і з боку Дональда Трампа, який повідомив про те, що російські радники покинули Венесуелу.

Перейти до панелі інструментів