IKEA запустила український сайт-візитку. Магазин відкриють до кінця 2019 го

IKEA запустила сайт для українських покупців , пише УНІАН з посиланням на прес-службу.

IKEA – Україна

Крім цього, компанія почала відбір персоналу (близько 100 співробітників) для свого першого магазина міського формату у Києві.

Перша українська локація запуститься до кінця 2019 року. У ній обіцяють до 6000 товарів. За інформацією УНІАН, магазин запрацює в ТЦ Ocean Mall – він поки не введений в експлуатацію. Але, як пише «НВ Бізнес» з посиланням на три джерела, перший магазин IKEA запрацює в ТРЦ Blockbuster Mall, який належить «Мандарин Плаза Груп» Вагіфа Алієва. Запуск в Ocean Mall скасували через зрив термінів.

На українському сайті поки немає асортименту. Там розміщена довідка про історію компанії, форма для подачі резюме та дані про українську команду.

Поки що IKEA говорить про двох співробітників. Директором IKEA Retail Ukraine став француз Флоріан Мелле, а HR-менеджером – Вікторія Новохацькі (раніше працювала в Shell і Volvo Trucks).

На сайті вказано, що Мелле буде працювати над розширенням мережі IKEA і після запуску першої локації. Де будуть розміщені наступні магазини, офіційно невідомо. Раніше Вагіф Алієв говорив , що другий магазин площею 30 000 квадратних метрів відкриється в ТЦ «Лісовий» у Києві, на Броварському проспекті, на початку 2020 року.

Також IKEA підписала 5-річний контракт з «Нова Пошта» на логістику і доставку замовлень.

 

Перейти до панелі інструментів