Автобус з туристами потрапив у велику ДТП в Туреччині

Екскурсійний автобус з туристами, в числі яких були українці, потрапив в аварію на південному заході Туреччини.

За останніми даними, в результаті ДТП з туристичним автобусом в Туреччині загинули три росіянина, поранено 23, двоє з них знаходяться в реанімації у вкрай важкому стані.

Раніше в четвер посольство Росії в Анкарі повідомило, що автобус, що перевозив туристів з України, Росії, Білорусії, Казахстану та Литви з екскурсії в Памуккале потрапив у ДТП. За даними посольства Росії в Анкарі, в аварії загинули чотири росіянина. Турецькі ЗМІ повідомляли про шістьох загиблих.

Двоє росіянок знаходяться в реанімації у вкрай важкому стані, всього в лікарнях залишаються 8 осіб, 10 виписані, повідомляє російське посольство.

Туристи прямували на екскурсійному автобусі з Памуккале (провінція Денізлі) в Анталью. За попередньою інформацією, водій автобуса, громадянин Туреччини, не впорався з керуванням автотранспортним засобом, внаслідок чого автобус перекинувся. Всі постраждалі були доставлені в місцеві медустанови, їм надається необхідна медична допомога.

«За попередньою інформацією, отриманою від управління з питань безпеки провінції Денізлі, серед загиблих і постраждалих громадян України немає. Але наш консул працює і уточнює всю інформацію. Ми тримаємо це питання на контролі», — зазначила М.Беца.

Перейти до панелі інструментів