В Угорщині закрили вокзал Будапешта і скасували поїзди через мігрантів

Угорщина закрила головний вокзал Будапешта. Причина – наплив в країну мігрантів, які чекають будь-який потяг, щоб продовжити свій шлях до Австрії або Німеччини.

На головній залізничній станції угорської столиці зараз знаходяться сотні мігрантів. Влада випустили постанову про евакуацію вокзалу в зв’язку зі сформованою ситуацією.

– Потяги не будуть йти і прибуватиме на вокзал Келети до наступного повідомлення. Ласка, покиньте приміщення, – оголошують на станції.

За даними агентства Reuters, напередодні сотням мігрантів, які перебували в таборах для біженців біля центрального залізничного вокзалу Будапешта, вдалося сісти в потяги міжнародного напрямку, що відправляються в сусідні країни ЄС.

Останнім часом через нестабільну ситуації в країнах Африки та Близького Сходу в європейські держави прибуває все більше число мігрантів. Згідно з планом, запропонованим Єврокомісією, біженці повинні розподілятися по країнах ЄС пропорційно їх населенню, економіці, рівню життя та іншим факторам. Наприклад, Франції необхідно буде розмістити 14,7 відсотка біженців, Німеччині – 18,42 відсотка. Всього держави Євросоюзу домовилися прийняти у себе 32 000 мігрантів протягом двох років.

Перейти до панелі інструментів