“Тут були біженці” або відгук людини що живе поряд з ними в Будапешті

“В останні дні багато наших друзів, надивившись телебачення, хвилюються за нас – спасибі їм, і питалися, що відбувається в прекрасному Будапешті. Про твечаю:” У прекрасному Будапешті вже все добре … Але до цього в Будапешті раптово виникла натовп людей, стверджують, що вони біженці війни. До ак вони проникли в країну – зрозуміло … і як вони одномоментно – практично на протязі одного дня – опинилися всі в одному місці. Натовп заселила підземний вестибюль Східного вокзалу. Крім того, звичайні мігранти та біженці – це тихі прохачі, а тут перед поліцейськими загородженнями стояла щільний натовп кремезних чоловіків у віці від 20 до 40 років, організована і згуртована, скандують гасла під керівництвом своїх організаторів.

Незважаючи на те, що з листопада минулого року кількість мігрантів та шукачів притулку дуже зросла, влада Угорщини до такого повороту виявилися не готові. Природно на цей “екшн” набігли журналісти і кинулися це все знімати: Бунт на вокзалі Келети! Новини з Східного фронту! (Келети це Східний) Мігрантів не пускають! Мігрантам не допомагають! Бідні нещасні люди! Вони біженці від війни їм потрібно допомогти! І так, про картинку в телевізорі – вам, дорогі мої, показують нещасних дітей і жінок в сльозах, так ось це все лажа все фейк і підробка. Дітей там є, але як раз стільки щоб ​​вистачило на картинку. 99% цієї натовпу це мужики без дружин, дітей і батьків, це добре видно на відеокадрах маршу мігрантів з Будапешта до Австрії, відмінно речі придуманого і спланованого як піар акція. На відеокадрах видно як окремо йдуть жінки з дітьми і окремо йдуть мужики і практично ніхто з чоловіків не допомагає жінкам і не несе дітей. А ось що пишуть і знімають угорці про цей марш: Én örülök azert, hogy ilyen emberek nem akarnak nálunk letelepedni húzzanak a picsába. Mocskos primitív banda .. Részvétem a Zsámbékiaknak a körülmények miatt .. Я страшно рада, що ці люди не хочуть у нас [в Угорщині] залишитися, чорт візьми! Брудна примітивна банда. Мені шкода наш Zsámbék [заповідник, краєм якого пройшли мігранти] ліпшій їм на шляху. Цей натовп пройшла повз заповідника, оскільки це коротка дорога і зупинилася в ньому на привал. Ось що залишилося після них. Це вони так сказали “спасибі Угорщина”. Це гумантарная допомогу розкидана бідними біженцями.

Оскільки далі їх повезли на автобусах, бідні нещасні біженці кинули все що їм вже не потрібно і велика частина предметів це гуманітарна допомога жалісливих – попереду рай, там знову все дадуть безкоштовно.

Багато угорських волонтерів допомагало мігрантам в Будапешті і деякі потім писали в ФБ про своє розчарування в цих персонажах.
Писали таке: “спасибі ніколи не говорять, ведуть себе так ніби їм все заборгували, сміття кидають, де стоять, сидять, лежать – хоча сміттєві контейнери стоять неподалік.
Тітки з дітьми радісно щебечущие один з одним, побачивши камеру тут же давлять “кисляк” і починають ридати, кажуть прямим текстом нафіг нам ваша злиденна Угорщина.


Коли колона мігрантів раптом підірвалася до кордону з Австрією, влада Угорщини організували їм автобуси, які наздогнали їх за містом. А коли ці пасажири виходили, ось що залишили після себе в салонах прекрасних і дуже недешевих угорських автобусів. … Багато волонтери пішли з ними до Австрії сподіваюся вони теж розкажуть правду і ще в мене є хороші знайомі сирійські іммігранти Безіл і Салі молода сім’я втекла від війни: натурализует в Угорщині, вчать мову, вони мої однокласники по школі угорського, працюють як чорти навчаються в університеті і не рвуться до Німеччини …. Я впевнений що тепер угорці будуть цю публіку зустрічати по іншому …. Зверніть увагу на вік підлогу і інше в відео: ось це в Дебрецені в двох годинах від Будапешта в липні біженцям не до вподоби суворі порядки в таборі, вони розгортають прапори і кричать аллахакбар.

Зверніть увагу на вік і стать, переважна більшість мігрантів – здорові чоловіки 20-45 років, які не захищають свою державу, а їдуть зі своєю релігію й мовою до іншої країни!
Чому ці люди не їдуть до Марокко, Алжиру, Саудівської Аравії, Тунісу, Еміратів, де та сама релігія, мова? Бо там треба буде працювати, там не платитимуть велику соціальну допомогу за купу дітей!

Перейти до панелі інструментів