У Євросоюзі створять єдину прикордонну систему

В рамках подолання міграційної кризи в ЄС планують задіяти на кордонах сили швидкого реагування. Їхнє завдання – посилення охорони зовнішніх кордонів ЄС.

До кінця року Єврокомісія планує представити пропозиції щодо створення єдиної європейської системи прикордонної охорони, заявив єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Димітріс Аврамопулос в інтерв’ю газеті Die Welt, опублікованому в четвер, 17 вересня. Метою створення нової системи є забезпечення охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу мультинаціональними прикордонними силами.

Аврамопулос також зазначив, що посилення охорони зовнішніх кордонів “жодним чином не означає, що з ЄС хочуть зробити фортецю”. “Мета – охорона зовнішніх кордонів ЄС мультинаціональними групами прикордонників на постах. Таким чином, виконуватиметься спільне європейське завдання”, – пояснив єврокомісар. Він також додав, що “фінансово та кадрово суттєво посилиться прикордонний орган ЄС Frontex”. За словами Аврамопулоса, незабаром на кордони мають бути спрямовані так звані групи швидкого реагування. DW.COM

Перейти до панелі інструментів