Угорщина буде розстрілювати мігрантів на кордоні

Парламент Угорщини прийняв зміни до закону про армії і поліції, які дозволяють використання збройних сил для допомоги поліції в охороні кордонів країни від нелегальних мігрантів. Парламент Угорщини проголосував за це рішення переважною більшістю голосів.

Тепер угорська армія може застосовуватися на кордоні для розгону натовпу. У випадках загрози здоров’ю та життю військових дозволено застосовувати вогнепальну зброю. Як заявив Карою Контрат, статс-секретар МВС, відтепер угорська поліція зможе здійснювати розвідку за кордоном.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час виступу в парламенті закликав боротися з “короткозорою політикою Європи” по нелегальній міграції. На його думку, Європа не здатна утримувати економічних мігрантів з усього світу. Він зазначив, що переважна більшість біженців прибувають не з зони бойових дій.

Представники урядової опозиції в угорському парламенті заявили про свою незгоду зі змінами до законодавства. На їхню думку, це може призвести до нових жертв. Вони закликали до спільної охорони південних кордонів ЄС з сусідніми країнами.
Нагадаємо, Угорщина відлякує біженців за допомогою газет.
Джерело

Перейти до панелі інструментів