Tesla ніколи не буде випускати мотоцикли. Все через інцидент Маска в юнацькому віці

На зустрічі з акціонерами, CEO і засновник Tesla Ілон Маск розвіяв чутки про те, що компанія може взятися за випуск мотоциклів на електричній тязі.

Маска запитали про це транспорті через шкіряної куртки, в якій він прийшов на нараду. За його словами, Tesla ніколи не буде виробляти таке – бо сам він ледь не розбився за кермом мотоцикла в сімнадцятирічному віці.

Tesla ніколи не буде випускати мотоцикли

Tesla ніколи не буде випускати мотоцикли

Мотоцикл був у нього з дитинства і він вісім років займався їздою по бездоріжжю. Мільярдер розповів, що в інциденті дивом не потрапив під колеса вантажівки. На думку Маска, шансів вижити у нього б майже не залишилося. Правда, у 2000 році Маск також розбив дорогий McLaren F1, але не побоявся виробляти автомобілі, відзначає видання Fortune.

Також за час розмови з акціонерами, розкрилися інші подробиці про майбутнє Tesla:

  • Маск залишиться CEO і головою ради директорів. Ідея про відставку Ілона не отримала підтримки.
  • Масовий випуск будь-яких змін Model 3 (включаючи базову за $ 35 000) почнуть в першому кварталі 2019 го. Маск зізнався, що на виробництві цієї машини компанія наробила помилок. Зокрема, занадто сильно покладалася на автоматизацію праці. Зараз Tesla може випускати 3 500 Model 3 в тиждень, незабаром показник виросте до 5 000 в тиждень.
  • Tesla побудує фабрику в Шанхаї. Новий завод буде як виробляти батареї, так і займатися складанням машин. Такий хід дозволить автовиробникові уникнути високих імпортних тарифів.
  • Tesla не планує залучати кошти. У третьому і четвертому кварталі цього року Маск пророкує позитивний кеш-флоу, що допоможе компанії фінансувати виробництво.
  • Компанія випускає «повністю веганські машини», як описав їх Маск. Ще в минулому році Tesla перейшла на використання синтетичної шкіри для салону, але активісти PETA звернули увагу, що оббивка керма і важеля коробки передач все ще виготовлена ​​зі шкіри. Маск розповів, що можна замовити «веганські» авто, а в майбутньої Model Y шкіри не буде зовсім.
  • Model Y покажуть в березні наступного року. Виробництво Model Y, вантажівки Semi і нового покоління Roadster планують почати в 2020 році.
  • Tesla буде пропонувати пробні періоди користування функцією Autopilot для тих, хто не готовий відразу витрачати на її розблокування $ 5000.
  • У Tesla зараз більше 10 000 зарядних станцій Supercharger по всьому світу. Маск впевнений, що зарядку з їх допомогою можна прискорити ще в кілька разів.
Перейти до панелі інструментів