Євросоюз оголосив траур за жертвами лісових пожеж в Греції

Євросоюз оголосив траур у зв’язку із загибеллю десятків людей в Греції під час лісових пожеж. Перед резиденціями європейських інститутів в Еврокварталі приспущені прапори.

“Протягом дня 25 липня всі робочі засідання в Єврокомісії будуть починатися з хвилини мовчання в зв’язку з жертвами лісових пожеж в Греції”, – повідомили в прес-службі ЄК.

Аналогічне рішення ухвалив Європарламент. Як повідомило у вівторок з посиланням на пожежників афінського-Македонське агентство новин, число жертв лісових пожеж в Греції збільшилася до 74 осіб, ще 187 осіб, в тому числі 23 дитини, постраждали.

У Греції з початку липня стоїть спекотна погода, в останні дні стовпчик термометра піднімався до 38-40 градусів. У понеділок навколо Афін виникло відразу кілька вогнищ пожеж (в районі міста Кінета в 50 км на захід від Афін, в східній Аттиці і в районі містечка Каламос), також великі лісові пожежі зафіксовані в інших районах Греції – три вогнища в області Корінфія на півострові Пелопоннес і поблизу міста Ханья на острові Крит, але там вони не становлять небезпеки для населених пунктів.

Перейти до панелі інструментів