Директор Xiaomi назвав найкращий у світі смартфон: ніякої упередженості, сухі цифри

Флагман є найбільш ефективним з точки зору собівартості, витрат на його виробництво і складання, а також на транспортування

Таку заяву зробив виконавчий директор Xiaomi Лей Цзюнь в соціальній мережі Weibo.

За словами Цзюня, даний флагман є найефективнішим з точки зору собівартості, витрат на його виробництво і складання, а також на транспортування. Завдяки сукупності усих особливостей, бренду вдалося встановити в мобільний пристрій передове технічне оснащення, але при цьому встановити на нього мінімальний цінник у всіх країнах.

Це значить, що якщо покупець хоче отримати найкращий смартфон за співвідношенням ціна / якість, він повинен придивитися саме до Xiaomi Mi 8, тому як за станом на кінець січня 2019 року на ринку просто немає більш цікавої пропозиції.

У той же час, за словами високопоставленого співробітника, потенціал мобільного пристрою як і раніше реалізується, так як нещодавно спеціально для Xiaomi Mi 8 була випущена прошивка MIUI, в якій з’явилася можливість запису уповільненого більш ніж в 15 разів відео зі швидкістю 960 кадрів в секунду.

Крім того, віднедавна, флагман отримав здатність використовувати нічний режим, який був скопійований з моделі Google Pixel 3. Завдяки цьому власники смартфону можуть робити знімки в умовах сильної нестачі світла, причому такі, які буде не соромно показати друзям або навіть роздрукувати.

Один з керівників компанії пообіцяв, що в майбутньому Xiaomi продовжить дотримуватися принципу найкращої якості за мінімальною ціною, завдяки якій її продукція користується вкрай великою популярністю по всьому світу.

 

Перейти до панелі інструментів