London Heathrow Airport is scanned at EbolaВ Лондоне в аэропорту Хитроу сканируют на эболуУ Лондоні в аеропорту Хітроу сканують на Еболу

At London’s Heathrow Airport begin to scan passengers arriving from risk countries, the presence of the Ebola virus.У лондонському аеропорту Хітроу починають сканувати пасажирів, які прибули з країн ризику, на наявність вірусу Ебола.В лондонском аэропорту Хитроу начинают сканировать пассажиров, прибывших из стран риска, на наличие вируса эболы.

Experts warn that we can expect up to ten cases of infection in the UK before Christmas.

 

The new procedures will begin with the first terminal Heathrow, and by the end of the week, this measure will be applied at Gatwick and Eurostar terminals.

The first scan will take place coming from Liberia, Siera-Leone and Guinea. Honey sister check passengers from these countries temperature and to complete a questionnaire to identify symptoms of the virus. All arrivals, defined as having signs of Ebola will be immediately taken to the hospital.

Експерти попереджають, що цілком можна чекати до десяти випадків зараження вірусом на території Великобританії ще до Різдва.

Нові процедури почнуться з першого терміналу Хітроу, а до кінця тижня дана міра буде застосована в Гатвік і в терміналах Євростару.

В першу чергу сканування проходитимуть прибувають з Ліберії, Сієра-Ліоне і Гвінеї. Мед сестри перевірять у пасажирів з цих країн температуру і заповнять опитувальник для виявлення симптомів вірусу. Всі прибулі, визначені як такі, що ознаки еболи, будуть негайно доставлені в госпіталь.

Джерело: ВВС.

Эксперты предупреждают, что вполне можно ожидать до десяти случаев заражения вирусом на территории Великобритании еще до Рождества.

Новые процедуры начнутся с первого терминала Хитроу, а к концу недели данная мера будет применена в Гатвике и в терминалах Евростара.

В первую очередь сканирование будут проходить прибывающие из Либерии, Сиера-Лионе и Гвинеи. Мед сестры проверят у пассажиров из этих стран температуру и заполнят опросник для выявления симптомов вируса. Все прибывшие, определенные как имеющие признаки эболы, будут немедленно доставлены в госпиталь.

Источник: ВВС.

 

Перейти до панелі інструментів