7 найцікавіших і яскравих фестивалів світу цієї весни

Квітневий ярмарок в Севільї (15 – 21 квітня)

Місцеві жителі надзвичайно серйозно підходять до Квітневого ярмарку, який у цьому році запланована на 15 – 21 квітня. Вони надягають традиційні наряди, танцюють фламенко на вулицях, п’ють херес, продають і купують все, що душа забажає.

Кожен день святкування починається з кінного ходи і триває коридою, адже Севілья – один з небагатьох міст Іспанії, де вона не заборонена.

 

квітневий ярмарок

квітневий ярмарок

Великі Римські ігри в Німі (28 – 30 квітня)

На три дні, з 28 по 30 квітня, невелике містечко Південної Франції згадує свою історію: колись він був частиною Римської імперії. На території Німа зберігся амфітеатр, побудований в 60 році нашої ери. Саме в ньому проходять Великі Римські ігри: гонки на колісницях і бої гладіаторів.

Великі Римські ігри в Німі

Великі Римські ігри в Німі

День перемоги над французами Cinco de Mayo в Денвері, Колорадо (5 травня)

5 травня Мексика відзначає національне свято Синко де Майо (П’яте травня), присвячений дню перемоги мексиканців над французами в битві при Пуебла 1862 року. Відзначають свято і в США: в Арізоні, Каліфорнії, Техасі і Колорадо.

У Денвері святкування Cinco de Mayo проходить як пишний етнічний фестиваль – з традиційними танцями, піснями і стравами національної кухні.

День перемоги над французами Cinco de Mayo в Денвері

День перемоги над французами Cinco de Mayo в Денвері

Карнавал культур в Берліні (18 – 21 травня)

Карнавали в Німеччині зазвичай проходять в лютому, але берлінський Карнавал культур, Або Карнавал культур традиційно збирає туристів з усього світу в травні. Цього року свято пройде з 18 по 21 травня, а його головна подія – чотирьохгодинне карнавальна хода – заплановано на неділю.

танцювальний карнавал в Сан-Франциско

Танцювальний карнавал в Сан-Франциско (26 – 27 травня)

Карнавал в Сан-Франциско- один з найбільших на Західному узбережжі США – відбудеться в цьому році в 40-й раз. 26 і 27 травня по головних вулицях міста пройде хода, яке, на думку знавців, відрізняється особливою танцювальною технікою учасників.

Карнавал

Карнавал

Фестиваль вин долини Луари (26 – 27 травня)

Винний фестиваль VitiLoire – найбільший у Франції – відбудеться вже в 15-й раз. У цьому році він пройде 26 і 27 травня. Луарскіе винороби представлять свою продукцію, також працюватимуть імпровізовані кафе і бари. Щоб насолодитися вином, не обов’язково залишатися на площі: можна купити пару пляшок і відправитися на виноградники на орендованому там же велосипеді.

Фестиваль вин долини Луари

Фестиваль вин долини Луари

День Святого Антонія в Лісабоні (13 червня)

Святий Антоній – покровитель столиці Португалії, тому щорічно 13 червня городяни влаштовують свято на його честь. Але цей рік буде особливим: весь перший літній місяць в Лісабоні присвятять масштабного фестивалю на честь святого. 30 днів на вулицях міста будуть проходити паради і театральні вистави, а його жителі будуть готувати символ свята – сардини з базиліком.

День Святого Антонія в Лісабоні

День Святого Антонія в Лісабоні

Перейти до панелі інструментів