Родині греків повернули собаку, яка жила в воді через пожежу

Собака, що лежить на камені в море в районі курорту Мати в Греції, стала символом катастрофи, коли в результаті пожеж загинули більше 80 чоловік і більше 170 були поранені, повідомляє Daily Mail.

Собака Луа в пожежі в Греції

Собака Луа в пожежі в Греції

Переляканий пес стрибнув у море і доплив до скелі, щоб знаходиться на безпечній відстані від вогню. Саме там він був помічений фотографом, який зробив собаку знаменитою.

Зоозахисники та рятувальні організації шукали господарів тварини. Знімок розлетівся по соцмережах. У підсумку в грецькій групі, яка доглядає за бродячими собаками, повідомили, що собаку звуть Луа і що вона благополучно повернулася до своїх власників. “Її впізнали господарі! Її звуть Луа! Вони не дозволять їй померти. Вони обожнюють її! Вони не знали, що робити в цьому жаху”, – прокоментували зоозахисники.

Друг сім’ї розповів місцевим ЗМІ, що Луа вивернулася з нашийника і втекла, злякавшись пожежі. Власники шукали її годинами, перш ніж побачили в соціальних мережах, що вона пережила пожежу і лежить на скелі в районі пляжу Коккіна Ліманакі. Тепер вони возз’єдналися зі своїм вихованцем і разом були евакуйовані. Сім’я повернулася в свій будинок в Афінах.

Перейти до панелі інструментів