Легендарна паризька кондитерська випустила тістечка-макаруни з коноплею

Одна з найвідоміших кондитерських Парижа Ladurée, яка славиться своїми тістечками-макарунами, випустила їх з новою несподіваною добавкою – коноплею.

кондитерська випустила тістечка-макаруни з коноплею

кондитерська випустила тістечка-макаруни з коноплею

Знаменита кондитерська випустила новинку минулого тижня, спеціально для трьох закладів мережі в Лос-Анджелесі, повідомляє The Hollywood Reporter.

Один з керівників Ladurée USA Елізабет Холдер Раберін описує аромат нового макаруна з білим шоколадом і коноплею як «трохи схожий на лісовий горіх».

«Мені подобається кидати виклик моєму смаку, і мені дуже цікаво, що їдять люди всюди. Лос-Анджелес – це величезний ринок, який дуже важливий, і тут я бачу багато тенденцій. Ви можете знайти морозиво з коноплі, я купую насіння конопель, щоб додавати в йогурт або використовувати в чаї. Це корисно! Коли я сказала в Парижі, що хочу випустити макарун з коноплею, вони дивилися на мене з питанням: «Що?» Вони подумали, що це смішно, але зрештою придумали дійсно чудові смак і колір», – розповіла Раберін.

Ladurée не вперше випускає тістечка з незвичайними ароматом і смаком. Раніше кондитерська випускала макарун зі смаком жувальної гумки разом з креативним директором Lanvin Альбером Ельбазом, а Фаррелл Вільямс створив для бренду макаруни зі смаком коли й арахісового масла.

Перейти до панелі інструментів